Goczałkowice-Zdrój

Działka na sprzedaż

690,00 m2 230,00 zł/m2

158 700 zł

oferta na wyłączność
Dariusz Dzierżyński

 

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować działki budowlane na sprzedaż w Goczałkowicach-Zdrój !

Działki płaskie, położone w spokojnej części Goczałkowic-Zdrój przy ulicy Głównej.

Działka 245/33 - 1036 m² - 238 280 zł 
Działka 3167/32 - 507 m² + działka 3735/32 - 183 . Łącznie 690 m² - 158 700 zł

Przeznaczenie działek według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to symbol:

3MUIa - teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Działki zlokalizowane są w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz działek zabudowanych, posiadają dostęp do drogi publicznej.

Woda i gaz dostępne na działce 245/33, prąd i kanalizacja w drodze.

W najbliższej okolicy możemy znaleźć takie udogodnienia jak sklepy, szkołę , ogrody Kapias, liczne trasy rowerowe i Zaporę w Goczałkowicach-Zdrój.

Lokalizacja działek zapewnia dostęp do wszelkich niezbędnych udogodnień takich jak:

- sklep Euro - 100 m,
- przedszkole - 300 m,
- przystanek autobusowy - 400 m,

- ogrody Kapias - 400 m,
- Kościół - 400 m,
- szkoła - 1 km,
- Zapora Goczałkowice - Zdrój - 2,3 km.

 
Świetne położenie, pełna infrastruktura i płaska działka z mediami to gotowy przepis na Twój wymarzony dom!”

 
Zapraszamy do kontaktu!

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły